Як Україна виступає на Олімпіаді-2024: підсумки 1 серпня, медальний залік

Джерело: zaxid.net

1 серпня на Олімпіаді-2024 в Парижі українці змагалися за чотири комплекти медалей, і здобути одну з них їм вдалося. ZAXID.NET розповідає детальніше про виступи українських спортсменів на Іграх цього дня.

Цього дня на Іграх розпочалися змагання з легкої атлетики – зі спортивної ходьби на 20 км серед чоловіків та жінок. В обох дисциплінах були представники України, проте здобути медалі їм не вдалося. Ігор Главан показав 40-ий результат, а от Людмила Оляновська, Марія Сахарук та Олена Собчук увійшли в топ-20 – посіли 14, 17 та 20 місця відповідно. Позмагатися за медалі могла також дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко, проте вона вибула в другому колі.

Медальні сподівання України справдилися у стрільбі з пневматичної гвинтівки: Сергій Куліш взяв реванш за Олімпіаду-2020, де упустив медаль через те, що поцілив у мішень сусіда. У стрільбі з трьох позицій на 50 м він став срібним призером. Додамо, що у кваліфікації він посів третє місце.

Вероніка Марченко, остання представниця України на Олімпіаді-2024 у стрільбі з лука, також завершила свої виступи, програвши в другому колі змагань. Чинний чемпіон світу у плаванні вільним стилем на 50 м Владислав Бухов пройшов кваліфікацію, проте вибув з боротьби на стадії півфіналу. У тенісі змагання покинули останні представниці України: сестри Людмила та Надія Кіченок не змогли здолати у чвертьфіналі дует з Іспанії, програвши на тай-брейку.

У доробку України дві медалі – бронзова Ольги Харлан у фехтуванні на шаблях та срібна Сергія Куліша в стрільбі з гвинтівки на 50 м. Станом на 1 серпня в медальному заліку українці посідають 35 місце, яке ділять ще з 5 країнами.

Детальний розклад змагань на Олімпіаді-2024 на 2 серпня, де братимуть участь українці, читайте тут.