Громадське радіо припиняє вести канал у Telegram

Джерело: detector.media
Команда Громадського радіо зосередить свої сили на розвитку сторінок в інших соцмережах

Громадське радіо припиняє вести свій канал у Telegram, бо «це небезпечна платформа, повʼязана з країною-агресором — Росією». Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті радіо.

— каже Вікторія Єрмолаєва.

У коментарі «Детектору Медіа» головна редакторка Громадського радіо Вікторія Єрмолаєва розповіла, що в редакції роздумували чи йти з Telegram з літа 2023 року, коли проводили стратегічну сесію.

, – каже головна редакторка Громадського радіо.

За її словами, команда Громадського радіо зосередить свої сили на розвитку сторінок в інших соцмережах, зокрема Twitter(Х),Facebook, Instagram та Тіk Тоk.

– каже головна редакторка Вікторія Єрмолаєва.

Головна редакторка не виключила, що Громадське радіо може зʼявитись у WhatsApp.

На незахищеності даних в Telegram наголошують в ГУР. І попри свою досі шалену популярність в Україні, від Telegram потроху відмовляються військові та волонтери.

— йдеться у заяві медіа. 

Нагадаємо, що раніше представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що платформу «Телеграм» часто використовують для розповсюдження забороненого контенту й тиску на українців, а тому такі канали поширення інформації потребують регулювання.

Бельгійський інститут поштових послуг і телекомунікацій (BIPT) має стати наглядовим органом, який регулюватиме роботу Telegram на території всього ЄС.

25 березня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №11115 «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності платформ спільного доступу до інформації, через які поширюється масова інформація». У документі, зокрема, пропонується врегулювати роботу месенджера «Телеграм» в Україні. 

Ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Микола Княжицький, зауважував, що в ньому йдеться не про блокування телеграму, а про те, щоб «запровадити для сервісів, через які поширюється масова інформація, приблизно таке саме регулювання, яке встановлено законодавством для платформ типу YouTube».  

Фото: Громадське радіо