Для полуниці це рай: додала 1 стакан цього засобу у воду з-під крана і підгодувала кущики в кінці серпня
Як підживити полуницю, яка готується дати врожай у серпні? Розповідаємо про секретну підживку, яка працює, як годинник. Зберігайте рецепт собі. Експерти розповіли, як підвищити родючість ремонтантної полуниці
Отримати врожай полуниці у серпні — не важко. Головне знати, як правильно її підживити. Сьогодні розповідаємо про ремонтантні сорти — це особливі різновиди садовини, яка здатна давати кілька врожаїв протягом сезону. Її родючість та стійкість до різних умов вирощування робить цю культуру популярною серед дачників. Двічі, а то й тричі на рік вам подарує врожай сорт “Альбіон”, “Королева Єлизавета”, “Мальвіна”, “Азія”.
Одним із найкращих варіантів для підвищення родючості цієї полуниці є використання золи. Попіл — багатий на мінерали, такі як кальцій, калій, магній, фосфор, які сприяють зміцненню імунітету рослини, поліпшенню структури ґрунту і забезпеченню оптимальних умов для росту та плодоношення. Простота застосування та доступність роблять його незамінним помічником у догляді за полуницею. Головне брати компонент зі згарища, в якому не було пластику.
Експерти розповіли, як підвищити родючість ремонтантної полуниці
Для ефективного використання золи можна приготувати настій. Для цього 250 грамів (або 1 склянку) згорілої деревини заливають 10 літрами води і залишають на добу. Після настоювання концентрат проціджують, розбавляють ще одним відром води і додають до нього 2 столові ложки нітрофоски та 30 г калію. Отриманим розчином слід пролити грядки під вечір, аби не попалити листя ягоди і не дати речовині швидко випаровуватися.
Експерти розповіли, як підвищити родючість ремонтантної полуниці
Якщо немає часу або можливості готувати настій, можна скористатися простішим методом: просто розсипте золу по грядках, а потім щедро полийте їх водою. Це дозволить золі проникнути в ґрунт, забезпечуючи рослину всіма необхідними елементами для розвитку і плодоношення.
Джерело: noviydoctor.com